Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Provoz během karantény

Náš pneuservis - autoservis v Litomyšli i eshop fungují zatím bez omezení.
Čtěte více

Balíček věrného zákazníka

Pneumatiky přímo v našem servisu – bez starostí a za cenu internetu.
Čtěte více

AKCE - VÝMĚNA BRZD NEBO OLEJE ZA 99,-!!!

Pokud si v zimních měsících u nás zakoupíte jakýkoliv nový díl, provedeme jeho montáž za pouhých 99,-!!!
Čtěte více

SEBRING-GARANCE

VÝMĚNA PNEUMATIKY ZA NOVOU PŘI JEJÍM POŠKOZENÍ
Čtěte více

KUMHO V PRVOVÝBAVĚ SUV Kia seltos

rádi bychom Vás informovali o novém OE schválení high performace pneumatiky Ecsta HS51 značky Kumho Tyre v rozměrech 205/60 R16 , 215/55 R17 94V a 235/45 R18 94V .  
Čtěte více

DOPRAVA 280,- PRO OBJEDNÁVKY DO 8000,-

Od 8.2. 2018 bohužel musíme zavést nepopulární opatření a dopravu zdarma omezit na objednávky od 8000,- výše. Díky zdražení zásilkových služeb závadíme dopravné 280,- s DPH za celou objednávku pro objednávky do 7999,-.
Čtěte více

Jak se značí pneumatiky?

PNEUMATIKA má na sobě uvedeno mnoho zkratek a označení, které jsou z největší části uvedeny na bočnici pneumatiky. Z těchto různých údajů se skládáním tvoří samotný název pneumatiky.  
Čtěte více

Časté otázky kolem pneumatik

DOT - Analýzy výsledků testů ukazují, že neexistuje žádný rozdíl v chování Mezi úplně novými pneumatikami a nepoužitými pneumatikami, které jsou rok, dva, tři nebo 5 let staré, pokud se správně skladovaly.!!!  
Čtěte více

Jak vybrat správné pneumatiky

Právě výběr té správné  pneumatiky  má na bezpečnost jízdy zásadní vliv. Výběr  špatné  či  správné pneumatiky , může rozhodovat, zdali bude váš vůz v určitých situacích ještě ovladatelný či nikoliv, protože ...
Čtěte více
  • 1
  • 2
  • z 16 příspěvků.