Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Balíček věrného zákazníka

Pneumatiky přímo v našem servisu – bez starostí a za cenu internetu.

Pneumatiky přímo ze servisu – bez starostí a za internetovou cenu.

 

Balíček věrného zákazníka
 

V našem pneuservisu v Litomyšli máte již od roku 2002 možnost zakoupit si pneumatiky a využít všech výhod, které s nákupem souvisí. Vytvořili jsme komplexní balíček věrného zákazníka, s nímž získáte celou řadu výhod, ušetříte čas, peníze i starosti.Nabízíme nové letní a zimní pneumatiky, použité pneu i nové protektory. Rádi vám poradíme s výběrem z kvalitních a prověřených značek Nexen, Altenzo, Goodyear, Dunlop, Michelin, Pirelli, Barum a spousty dalších. Kontaktujte nás a podívejte se i do našeho katalogu.

 

PŘEJÍT NA NABÍDKU PNEU V ESHOPU

 

Nákup pneu v našem servisu má své výhody. Tak proč jich nevyužít?

Sleva 50 % na přezutí

Dle typu pneumatik se běžná cena pohybuje v rozmezí 500-1000 Kč. Při nákupu v pneumatik v servisu Vás bude montáž stát o půlku míň. 

400 Kč za úschovu

Letní nebo zimní gumy nemusíte skladovat ani je převážet z domu do servisu a naopak. Samozřejmostí je i likvidace starých pneu.

Servis bez čekání...

Nákup pneumatik v servisu pro vás automaticky znamená i přednostní odbavení. Dáte si kávu a my se mezitím o vše postaráme.

…a bez starostí

Odpadnou vám starosti s čekáním na objednávku, přepravou a poštovným, což u řady dopravců běžně vychází až na 600 Kč.

 

Rychloservis: Než si vypijete kávu, o všechno se postaráme

Montáž a demontáž pneu, vyvážení, případné opravy defektů, vyměnit olej, filtry, brzdové destičky či kotouče. Poradíme si rychle se všemi základními opravami. Váš osobní nebo dodávkový vůz dáme bleskově do pořádku, zatímco vy si u nás můžete dát v klidu malou pauzu a šálek kávy. Neprovádíme větší opravy, zato však získáte ten nejdůležitější servis, na který, jako náš věrný zákazník, nemusíte zdlouhavě čekat a objednávat se. Chcete-li, přečtěte si další podrobnosti o službách, které nabízíme.